Kharkiv ’de Rehberlik Hizmeti

Merhaba Ben Rüstem,

Ukrayna’nın Kharkiv şehrinde yıllardır yaşamaktayım. Çok uzun yıllardır turizm sektöründe bazı dönemlerde dolaylı olarak dahi olsa da uzun süredir bulundum. Türk asıllıyım fakat ana dilim olan Türkçe kadar Ukrayna diline de hâkimim…

Burada yıllardır yaşadığım deneyimlerden yola çıkarak Ukrayna gezi rehberliği hizmetine başladım. Profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğim bu işimde tatil severlerin rehbersiz yaptıkları tatillerinin çok maliyetli ve zaman alıcı olduğunu gördüm. Bu sorunu çözmek amacıyla çıktığım bu yolda Ukrayna’da çeşitli sebeplerden dolayı bulunan veya bulunmak isteyen insanlara rehberlik hizmeti vermekteyim.

 

Dünyanın en çok turist çeken ülkelerinden biri olan Ukrayna da tatil yapmak gerçekten maliyetsiz ve ucuzdur. Tarih kokan caddeleri, sizi içine çeken doğal güzelliği ve daha birçok özelliği bu ülkeyi cezbedici kılmaktadır.

Buraya tatil veya önemli iş görüşmeleri yapmaya gelen insanlara ulaşım, konaklama, yeme içme, gece hayatı, eğlence gibi birçok aktivitede yardım etmekteyim. Bu ülkede yıllardır yaşamış olduğumdan dolayı edindiğim çevre neticesinde sizlere büyük kolaylıklar sunmaktayım. Lokantacı, emlakçı, bar sahipleri, otel sahipleri gibi birçok önemli insan ile sürekli iletişim halinde olduğumdan dolayı buraya yapmak istediğiniz yatırımlar konusunda da sizleri oldukça faydalı bilgiler ile donatabilirim.

Gelişmişlik düzeyi bakımından oldukça iyi bir durumda olan Ukrayna’nın Kharkiv şehrinde daha önce bulunmamış iseniz kesinlikle buraları görmenizi tavsiye ediyorum…

Yaptığım tüm bu hizmetleri sembolik bir ücret olan günlük 30-50 dolar karşılığında yapmaktayım. Unutmayın rehbersiz yapacağınız her seyahat cebinizin yanmasına büyük sebebiyet vermektedir.

Bana aşağıda yer alan İletişim kanalları ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz…

iletişim :

[email protected]

+38 099 254 90 02  (whatsapp,viber)

İyi tatiller dileğiyle…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp chat